Sign in to follow this  
Followers 0
Nelu

LF Clan

18 posts in this topic

Salut.Ma bucur sa intalnesc un roman aici.Eu voi intra cu niste prieteni dupa alt server aici la deschidere si aveam de gand sa facem un clan,sa mai recrutam ceva dupa serverul asta pentru a consolida un clan puternic si sa jucam impreuna si pe serverele viitoare.

Vom juca setup de magi.Clanul e nou,nu suntem multi membri acum,dar vom creste foarte repede...Te intereseaza?Daca da lasa-mi un pm aici pe forum sau la skype : pi2de.2010 .Salutari!

P.S: de asemeni,daca mai sunt romani dornici sa ni se alature,la fel,pm pe forum sau la ID de skype de mai sus.Cheers!

Bafta baieti, ne vedem pe teren :)

Sa va duceti Order

O sa fim prea multi Chaos daca veniti si voi, deja sunt vreo 2-3 clanuri mari acolo... si la order zero, sugerez, daca vreti binenteles, sa va bagati pe order ca sa fie macar putina competitie si sa nu moara serverul in 2 sapt, ca e pacat de el  :)) 

va pup

On 29.05.2019 at 11:55 PM, Rhaegar said:

O sa fim prea multi Chaos daca veniti si voi, deja sunt vreo 2-3 clanuri mari acolo... si la order zero, sugerez, daca vreti binenteles, sa va bagati pe order ca sa fie macar putina competitie si sa nu moara serverul in 2 sapt, ca e pacat de el  :)) 

va pup

Why u worry ? Don't worry. I auzi ce zice Order. "Nu.ti fa grija Danutule ca esti luat de la spate ca tu esti mereu in Fataaa , se stie !!!." ))). Tot 2 sapt. le dau si lor xD indiferent de side. 

12 hours ago, Zirconium said:

Why u worry ? Don't worry. I auzi ce zice Order. "Nu.ti fa grija Danutule ca esti luat de la spate ca tu esti mereu in Fataaa , se stie !!!." ))). Tot 2 sapt. le dau si lor xD indiferent de side. 

esti destul de ...darnic cu acele 2 saptamani :)

nu au idee ce inseamna OvC .... dar am galetile pregatite pentru "lacrimi" ce vor urma cand isi vor da seama...

Ht2Ln.jpg

1 person likes this

8 hours ago, Rhaegar said:

hai ca ati bubuit serverul ))))

Prea buni domle ....nici macar 2 zile nu au rezistat ... gura mare ...fapte mici ... inexistente

1 person likes this

10 hours ago, Kerrigan said:

Prea buni domle ....nici macar 2 zile nu au rezistat ... gura mare ...fapte mici ... inexistente

in schimb, eu.... : P

Posted (edited)

Bwa nana .... am zis 2 sapt ? Ma.... scuzati ))). Greseala mea.... ))))))). Zici ca esti Nostradamus kerrigan , °ma' ai galeti si pa alta culoare ? • ))). Ca ne mai trebe' xD

Edited by Zirconium

Posted (edited)

16 hours ago, Zirconium said:

Bwa nana .... am zis 2 sapt ? Ma.... scuzati ))). Greseala mea.... ))))))). Zici ca esti Nostradamus kerrigan , °ma' ai galeti si pa alta culoare ? • ))). Ca ne mai trebe' xD

nu-s cele mai calitative ....dar isi fac treaba :)) .... ai nevoie si de alte culori?

galeti.png

Edited by Kerrigan

Posted (edited)

Ia uite ce veselie acilisea....petrecere in pijamale,nebunelor ?!

Daca nu am nick pqTeSTpq sau nu sunt activ pe forum,asta nu inseamna ca nu sunt printre voi,nebunaticilor!

Edited by pqTeSTpq

Posted (edited)

Stii bancu' cu broscuta? Intr-o zi o broscuta cu gura mare urla oac oac , toata ziua. La un moment dat vine un vanator. La care broscuta , oac oac , oac oac , buna vanatorule , ce faci pe-aici ? '- Uite bine vanez broscute cu gura mare ' la care broscuta SSSerrriuoS? *.*download.jpg

Edited by Zirconium